Bizi ve Hastalarımızı takip etmek için:
Facebook Twitter

Hakkımızda

Bizler, Beike Biyoteknoloji'de, kök hücre tedavi protokollerimiz ile, hastalarımıza, birçok farklı hastalıkta tedavi alabilmeleri için yardım etmekteyiz.

Uluslar arası alanda çalışan tecrübeli ekibimiz, farklı ülkelerden insanlardan ve Çinli'lilerden oluşmaktadır. Görevimiz, tüm dünyadan bizlere tedavi için gelen insanlara hizmet etmektir. Bizler; bilgi aktarımı yapmak, hastalara tedavi sırasında destek vermek ve evine dönen hastaların takibini yapmak gibi konularda servis vermekteyiz. Özellikle son yıllarda tüm dünyada temsil edildiğimiz ülke sayısı artmaktadır. Şu anda Amerika, İngiltere, İtalya, Rusya, Hollanda, Almanya, Romanya, Kolombiya, Brezilya, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanında temsilcilerimiz hastalarımıza hizmet vermektedir.

Beike Biyoteknoloji'nin Tarihçesi

Beike, merkez ofisleri Shenzhen (Hong Kong yakınlarında) ve Taizhou'da bulunan Çin menşeli bir biyoteknoloji firmasıdır. Beike'nin kök hücre ile ilgili araştırmaları ve kök hücre tedavisi uygulamaları 1990'lı yıllarda başlamıştır. Beike Biyoteknoloji, bünyesinde Çin'in önde gelen üniversitelerinden PhD diplomasına sahip 60'ın üzerinde bilim insanı barındırmaktadır. Bu bilim insanlarının bir çoğu aynı zamanda, Çin'in dışında bulunan Stanford, Minnesota Üniversitesi, UCLA (Kaliforniya Üniversitesi) gibi önemli üniversitelerden de eğitim alarak, kök hücre konusunda deneyim kazanmışlardır.

Pek çok kök hücre tedavi kliniğinin tersine, Beike kararlı bir araştırma kurumudur. Hastalara yardım çabamız diğer araştırmalara dayanan kök hücrelerin klinik tedavilerde kullanılmasından ibaret değildir. Beike fiili bilimsel araştırmalarını hücre teknolojilerine de genişletmiştir ve Beike bu önemli araştırmada dünya liderlerinden biridir. Bu Beike'nin yalnızca 3. tarafların hazırladılkarının kılavuzluğuna dayanmayan kendi özgün tedavi protokollerini ve kök hücre işleme süreçlerini hazırlmasına olanak sağlamaktadır. Beike dünya çapında bilimsel dergilerde (örneğin Nature) neredeyse 50 hakem denetiminden geçmiş araştrıma makalesi yayınlamıştır ve geçen on yılda bilimsel laboratuarlar ve hücer araştırması için milyonlarca dolar haracamıştır.

"2005'den bu yana, Beike 15,000'den fazla hastayı kök hücre ile tedavi etmek için hastaneler ile ortaklıklar kurmaktadır. Beike güncel olarak nörolojik ve vasküler hastalıkların göbek kordon, göbek kordonu kanı ve kemik iliğinden türetilen kök hücreler ile tedavisi için 30'dan fazla hastane ile anlaşmıştır. Tedarikçi olarak, Beike hücre üretimi, kan ürünlerinin test edilmesi, laboratuarlarımızda hücre işlenmesi ve klinik kullanım için hücrelerin dağıtımına kadar tüm süeçlerde tam denetim sahibidir. Bu hücre güvenliği ve kalitesini sağlamaktadır. Beike ayrıca tedavi protokollerinin ve hasta bakımının geliştirilmesi için ortaklık yaptığı hastaneler ile yakın mesai içindedir. Her bir ortak hastanede tedaviye ve hastanede kalış sırasındaki genel gereksinimlere yardımcı olmak üzere bir Beike personeli bulunmaktadır. Beike Biyoteknoloji CEO'su Sean Hu ve Better Being Hastanesi kurucusu Torsak Tip-Pairote ile yapılan görüşmelerin videosu