Bizi ve Hastalarımızı takip etmek için:
Facebook Twitter
location

Better Being Hastanesi

Beike Biyoteknoloji Bangkok, Tayland’daki Better Being Hastanesi (BBH) ile ortaklık yaparak hastalarımız için dünyada mevcut en kapsamlı tedaviyi sağlamayı amaçlamıştır. Bu ortaklık kök hücre tedavisini bir üst düzeye taşımıştır, çünkü BBH fonksiyonel tıp için Asya'da akredite olan ilk merkezdir ve aşağıdakileri içeren kişiye özel destekleyici tedaviler kişinin özgül durumuna göre uygulanabilmektedir: Fizyoterapi, Akuaterapi, Meşguliyet Tedavisi, Hiperbarik Oksijen Tedavisi, Akupunktur, Masaj ve Beslenme Terapisi. Hastane her bir ve tüm kronik hastalıkların tedavisinde kılavuzluk yapan Fonksiyonel Tıp ilkelerine dayanmaktadır. Entegre edici bir Merkez olarak tasarlanmıştır ve kronik hastalık nedenlerini ortadan kaldıracak terapötik yaşam tarzı değişiklikleri gerçekleştirmeyi amaçlayarak pek çok farklı tedavi yöntemi bu hastanede aynı çatı altında toplanmıştır.

Fonksiyonel Tıp Nedir?

Konvansiyonel(Klasik) tıp genellikle yalnızca tek bir hastalığın adını tanılamaya odaklanır. Yüzeyde, gözlenen semptomlar, yalnızca, çeşitli fizyolojik dengesizlikler arasında uzun süredir var olan etkileşimin nihai sonucudur. Fonksiyonel tıp sistem-yönelimli bir yaklaşım kullanarak ve hem hastayı hem de sağlık hizmeti vereni terapötik bir ortaklığa angaje ederek hastalığın altta yatan nedenini ele almaya odaklanmıştır.

Tıp uygulamasında kronik hastalık bakımında bir evrimdir. 21. yüzyılın sağlık gereksinimlerine hitap etmektedir. Fonksiyonel tıp, tıp uygulamasının geleneksel hastalık odaklı bakış açısını daha fazla hasta-merkezli bir yaklaşıma kaydırarak, insanı izole semptomlar seti olarak değil, bir bütün olarak ele almaktadır.

Fonksiyonel tıpta hastalığın geldiği başlangıç noktasının bulunması ve bunun kaynağında düzeltilmesi hoşlanılan bir durumken, Konvansiyonel tıpta sorunun sonlanma noktaları (veya semptomları) aranmakta ve bunlarla semptom düzeyinde ilgilenilmek istenmektedir. Fonksiyonel Tıp sizinle, yaşamınızla, iyiliğinizle, yaşam tarzınızla, ne yediğiniz, hangi koşullarda çalıştığınız, diğerleri ile olan ilişkileriniz, nasıl rahatladığınız ve şimdiye kadar hangi ilaçları ve tedavileri almış veya almakta olduğunuz ile ilgilenir.

Kök hücre tedavisi, fizik tedaviler ve fonksiyonel tıbbın kombine kullanılması yoluyla, size/sevdiklerinize en iyi toparlanma şansı sağlamayı amaçlamaktayız.
Kök hücre tedavisi, fizik tedaviler ve fonksiyonel tıbbın kombine kullanılması yoluyla, size/sevdiklerinize en iyi toparlanma şansı sağlamayı amaçlamaktayız.

BBH Doktorları

Dr. Torsak liderliğindeki hastane tıp çalışanları kurulu Tayland ve Güney Doğu Asya’daki Fonksiyonel Tıp uygulamasının öncüleridir. Aşağıda BBH çalışan önde gelen doktorlar yer almaktadı:

Hastane Tesisleri

Merkezde tüm hastaların möbleli özel odaları, akuaterapi için havuz, Hiperbarik oda, Kineziterapi ve Meşguliyet terapisi odaları ve çok daha fazlası yer almaktadır.


.

BBH Lokasyonu

BBH Bangkok’un merkezinde alış veriş merkezleri, restoranlarlar, parklar ve daha fazlasının bulunduğu uygun bir konumda yer almaktadır. Aşağıda merkezin harita üzerindeki yeri gösterilmektedir.

Beike Biyoteknoloji CEO’su Sean Hu ve Better Being Hastanesi kurucusu Torsak Tip-Pairote ile yapılan videosu.