Bizi ve Hastalarımızı takip etmek için:
Facebook Twitter

Dr. Kusuma Kunavongkrit

Dr.Kusuma
Dr.Kusuma

Dr. Kusuma , Ramathibodi Hastanesi Mahidol Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002’de mezun olmuştur. Mezuniyetten sonra, Dr. Kusuma rehabilitasyon tıbbı konusunda uzmanlaşmıştır ve Siriraj Hastanesi, Mahidol Universitesi Tıp Fakültesi’nden rehabilitasyon bölümünden bord sertifikası kazanmıştır. Dr. Kusuma çalışmalarını Tayland’da ve yurt dışında Fonksiyonel Tıp, Estetik tıbbı, Kelasyon tedavisi, Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur alanlarında daha da ilertletmiştir.

Güncel olarak Dr. Kusuma Nawamintrathiraj Üniversitesi Rehabilitasyon Tıbbı Bölüm Başkanı ve Profesörüdür ve Tayland Fonksiyonel Tıp Derneği (TIMF) Direktörü ve kurucusu unvanına sahiptir. Better Being Hastanesi tıbbi bakım hizmetleri tıbbi danışmanıdır.

Dr. Kusuma Fonksiyonel Tıp, Rehabilitasyon Tıbbı ve Akupunktur konularında uzman olarak çok deneyimlidir. Dr. Kusuma bu çok çeşitli tıp bilimi dallarını ve rehabilitasyon yollarını kronik hastalıkları bulunan hastalarının yararına olacak şekilde bütünleştirmiştir. İlgilendiği hastalar ve konular sinir sistemi bozuklukları hastaları, paralizili inme hastaları, kas ve kemik ve ağrı tedavisidir.